e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5869 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 18 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 22-05-2024 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
GABINET USG WARSZAWA
Gabinet USG Warszawa: Twoje Zaufane Centrum Diagnostyki

Zaczynaliśmy jako specjaliści w rehabilitacji i ortopedii, a dziś oferujemy szeroki zakres badań i konsultacji ze specjalistami. W naszej przychodni USG na warszawskiej Ochocie, wyposażonej w nowoczesne technologie, zapewniamy najwyższą jakość usług diagnostycznych.

Badania USG, dzięki swojej precyzji, pozwalają na dokładne rozpoznanie wielu schorzeń. W naszym gabinecie wykonujemy kompleksowe badania USG, w tym układu wrotnego, tętnic nerkowych, brzucha, szyi, węzłów chłonnych, sutków, ślinianek i innych narządów. Nasze zaawansowane aparaty USG Alpinion z opcją kardiologiczną umożliwiają także badania echa serca, co jest szczególnie istotne przy diagnozowaniu wad serca.

Dodatkowo, oferujemy badania Doppler aorty brzusznej, tętnic szyjnych i domózgowych, a także żył i tętnic kończyn dolnych i górnych. Nasze usługi są dostępne dla wszystkich, w tym najmłodszych pacjentów. Specjalista radiolog wykonuje u dzieci USG tarczycy, stawów biodrowych u niemowląt, brzucha oraz wiele innych badań, dostosowanych do potrzeb najmłodszych.

Zapewniamy komfort, profesjonalizm i precyzję diagnostyczną w przyjaznym otoczeniu. Gabinet USG Warszawa to miejsce, gdzie Twoje zdrowie jest w najlepszych rękach.


Dane :

Strona www: https://www.gabinetusg.com.pl/cennik/
Telefon: 221502830
Miasto: Warszawa
Ulica: ul. Ludwika Rydygiera 19/U17
Region: Mazowieckie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 22-05-2025
Przeczytano: 78 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.