e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5869 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 6 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 22-05-2024 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
IMPREZY LUBLIN
Witaj w świecie Imprezy Lublin – gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a wyjątkowe doświadczenia stają się normą! Nasza agencja eventowa nie tylko organizuje imprezy – przekształcamy je w niezapomniane historie, gdzie każdy detal jest dopieszczony, abyś mógł cieszyć się swoim dniem bez najmniejszego zmartwienia.

Nasze możliwości są nieograniczone, z szerokim wyborem lokalizacji od malowniczych ogrodów po eleganckie sale bankietowe. Ale to tylko wstęp! Imprezy Lublin to nie tylko miejsce, to także koncepcja tematyczna, która nadaje charakter Twojej imprezie, łącząc kreatywność z innowacyjnością.

Czy to ślub wymarzony od lat, bankiet firmowy o najwyższym standardzie, czy też urodzinowa eskapada, nasze zaangażowanie jest niezmiennie pełne, a nasze pomysły stale świeże. Z nami Twój dzień stanie się niezapomnianym momentem, gdzie Ty będziesz mógł oddać się radości w pełni, wiedząc, że wszystko jest perfekcyjnie zorganizowane. Pozwól, że sprawimy, iż Twój dzień będzie wyjątkowy tak jak Ty!
Dane :

Strona www: https://imprezy.lublin.pl
Telefon: 531711111
Miasto: Lublin
Ulica: ul. Krakowskie Przedmieście 26
Region: Lubelskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 22-05-2025
Przeczytano: 89 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.