e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 6064 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 25 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 03-02-2022 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / handel, marketing
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
ASYSTENT MARKETINGU - WARSZAWA
Nasz Klient to firma która powstała z pasji do cukiernictwa, gdzie doświadczenie przekazywane jest z pokolenia na pokolenie. Pilnie strzeżona receptura i najwyższej jakości produkty pozwoliły ugruntować pozycję firmy na arenie międzynarodowej. Jeśli chcesz być częścią marki którą tworzą ludzie z pasją oraz nie boisz się wyzwań to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą pracy.

Jeśli chcesz się rozwijać oraz cenisz sobie pracę w stabilnym przedsiębiorstwie to może ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie?

Dla tego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Asystent marketingu - Warszawa

Zakres obowiązków

• wsparcie w zarządzaniu budżetu marki,
• zarządzanie obiegiem dokumentacji marketingowej,
• pomoc w prowadzeniu witryny projektu w Project Management Office,
• kontrola i archiwizowanie projektów graficznych,
• generowanie raportów i badanie rynku,
• analiza danych,
• współpraca z działem marketingu i agencjami zewnętrznymi,
• kompletowanie materiałów do badań konsumenckich,
• monitorowanie działań konkurencji,
• opracowywanie finalnych wizualizacji opakowań,
• wysyłka produktów.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie,
• znajomość pakietu MS Office,
• podstawowa znajomość j. angielskiego,
• bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
• otwartość i umiejętność budowania relacji,
• samodzielność w działaniu,
• kreatywność.

Mile widziane

• doświadczenie w pracy biurowej lub organizacjach na uczelni,
• znajomość programu SAP,

Oferujemy

• umowę o pracę,
• wynagrodzenie 4500 zł brutto,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• oferujemy pełne przeszkolenie pracownika na stanowisku pracy.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
[email protected]

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronach
www.werbeo.pl oraz www.obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: [email protected]

Dane :

Miasto: Warszawa
Region: Mazowieckie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 415 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.