e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5994 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 41 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 17-09-2021 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / praca za granicą
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
POMOCNIK - PRACOWNIK GOSPODARCZY (K/M) - NIEMCY
Miejsce pracy: Lingen/Meppen/Haren

Zakres obowiązków:

- Drobne naprawy w mieszkaniach pracowniczych
- Wykonywanie różnych prac manualnych (np. malowanie, naprawianie drobnych uszkodzeń itp.)
- Prace porządkowe

Wymagania:

- Umiejętności manualne oraz techniczne
- Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakresie technicznym
- Znajomość języka niemieckiego mile widziana
- Odpowiedzialność oraz samodzielność
- Prawo jazdy kat. B
- Zdolność do szybkiego przystosowywania się

Co oferujemy:

- Długoterminowe zatrudnienie bezpośrednie u niemieckiego pracodawcy, nie przez agencję!
- Szkolenie wdrożeniowe
- Elastyczny czas pracy na niepełny lub pełny etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 12 € brutto/h
- Praca w doświadczonym zespole

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 505 865 179
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:
[email protected]

Dane :

Concept Plus
Telefon: 505865179
Miasto: Lingen/Meppen/Haren
Region: Lubelskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 1650 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.