e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 6011 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 37 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 09-09-2021 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / praca za granicą
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
KOMISJONER (K/M) - PICK BY VOICE – NIEMCY – PRAC
Miejsce pracy: okolice Berlina

Zakres obowiązków:

• Zbieranie zamówień produktów spożywczych przy pomocy systemu głosowego w j. niemieckim (pick by voice)
• Pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki
• Ogólne prace magazynowe
Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• Gotowości do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach
• Znajomość podstaw j. niemieckiego (zwłaszcza liczb i podstawowych komend) – wymóg konieczny
• Wytrzymałość fizyczna, odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się
• Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód
Na co możesz liczyć z naszej strony:

• Zatrudnienie na dłuższy okres
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,45 € brutto/h – zarobki oraz dodatki za nadgodziny, niedziele i święta
• Przyjazny system zaliczek
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
• Bezpłatną odzież roboczą
• Wsparcie polskiego koordynatora

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 505 865 179
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:
[email protected]

Dane :

Concept Plus
Telefon: 505865179
Miasto: okolice Berlina
Region: Lubelskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 1637 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.