e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 6071 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 55 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 30-08-2021 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / praca za granicą
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M) BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA
Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze
Zakres obowiązków:
• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
• Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami
• Odważanie produktów
• Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
• Pracę od zaraz!
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h, a po 3 miesiącach 12,50 € brutto/h!
• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
• Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
• Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
• Tanie obiady w stołówce zakładowej
• Bezpłatną odzież roboczą
• Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
• Umiejętność pracy w zespole
• Wytrzymałość fizyczna
• Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
• Gotowość do pracy dwuzmianowej
• Mile widziany własny samochód

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 505 865 179
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:
[email protected]

Dane :

Concept Plus
Telefon: 505865179
Miasto: Haren/Wietze
Region: Lubelskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 1620 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.