e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 6070 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 49 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 12-07-2021 w kategorii PRACA, SZUKAM / praca za granicą
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
PRACOWNIK (K/M) DS. WPROWADZANIA DANYCH – WSPARCI
Miejsce pracy: Lingen (Ems) – Dolna Saksonia, Niemcy
Pełny etat
Zakres obowiązków:
- Zakładanie cyfrowych akt osobowych pracowników
- Wprowadzanie danych do systemu w języku niemieckim
- Wprowadzanie i kontrola czasu pracy pracowników zewnętrznych
- Kontrola dokumentów
- Wsparcie działu księgowości
- Prace biurowe w dziale personalnym
Czego oczekujemy, jeżeli się zdecydujesz:
- Minimum wykształcenia średniego ekonomicznego
- Doświadczenia w pracy w dziale personalnym (praktyki również mile widziane)
- Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office
- Dokładności, samodzielności
- Minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny
- Zdolności do szybkiego dostosowania się do sytuacji oraz umiejętności pracy w zespole
- Prawo jazdy mile widziane
W Concept Plus oferujemy:
- Nowoczesne stanowisko pracy
- Różnorodny zakres obowiązków z perspektywą długoterminowego zatrudnienia
- Kulturę przedsiębiorstwa opartą na partnerstwie i współpracy w zmotywowanym zespole
- Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia
- Pomoc w organizacji zakwaterowania
Jak możesz się do nas zgłosić?
Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne na następujący adres mailowy: [email protected]
Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie pod numerem +48 77 413 00 24 między 8.00 a 17.00 od poniedziałku do piątku.

Dane :

Concept Plus
Telefon: 814400972
Miasto: Lingen (Ems) – Dolna Saksonia, Niemcy
Region: Lubelskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 1662 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.