e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 6064 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 48 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 04-05-2021 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / praca za granicą
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
PRACOWNIK WYSYŁKI (K/M) NOCNE ZMIANY
Miejsce pracy: Döbeln (okolice Drezna, Saksonia, Wschodnie Niemcy)
Zakres obowiązków:
• Komisjonowanie produktów mięsnych
• Praca ze skanerem
• Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
• Zatrudnienie na dłuższy okres
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,45 € brutto/h – zarobki oraz dodatki według taryfy płac BAP
• Dodatek 25 % za pracę w godzinach nocnych
• Przyjazny system zaliczek
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Zorganizowane komfortowe zakwaterowanie 7 km od zakładu pracy
• Bezpłatną odzież roboczą
Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Gotowość do pracy w chłodnych temperaturach od godz. 18.30 do 4.00/5.00 rano
od niedzieli do czwartku
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny
• Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się
• Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:
[email protected]

Dane :

Concept Plus
Telefon: 814400972
Miasto: Döbeln
Region: Lubelskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 1630 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.