e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 6010 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 27 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 01-03-2021 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / praca za granicą
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
!! SPRZĄTANIE (K/M) - PRACA OD ZARAZ!
Zakres obowiązków:
Sprzątanie mieszkań pracowniczych, prywatnych domów itp.
Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie
Oferujemy:
Stałe zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus GmbH (www.clean-plus.net)
Obszerne szkolenie wdrożeniowe oraz pomoc w początkowej fazie zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 11,50 € brutto/h
Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
Udostępniamy samochód służbowy do celów wyłącznie służbowych (dotyczy pełnego etatu)
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania (odpłatne ok. 60€/tydzień)
Współpracownicy z Polski
Wymagania:
Sumienność, rzetelność, umiejętność współdziałania
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Samodzielność
Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny

Dane :

Concept Plus
Telefon: 814400972
Miasto: Haren/Meppen/Ibbenbüren
Region: Lubelskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 1620 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.