e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7639 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 23 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 01-08-2020 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
DRUKARNIA WARSZAWA
Warszawska drukarnia wielkoformatowa Shark Design to propozycja dla wszystkich firm, kładących nacisk na efektywną reklamę, jak oraz towary wysokiej jakości. Wieloletnie doświadczenie zezwala na podejmowanie nawet trudnych wyzwań, połączonych ze skomplikowanymi projektami. Najwyższa jakość proponowanych usług powiązana jest z najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, to naturalnie dzięki któremu każde założenie pozostaje sfinalizowane w 100%.
Długa obecność na rynku umożliwia dostosowywanie się do w największym stopniu wygórowanych oczekiwań w zakresie reklamy zewnętrznej, systemów wystawienniczych, a nawet fototapet oraz fotoobrazów o obszernej przestrzeni. Shark Design kładzie nacisk na uniwersalność oraz dopasowanie do potrzeb Klienta, wskutek tego wciąż zyskuje na popularności. Oferuje kompleksowe, spójne usługi dające sposobność dostrzegalnego zagospodarowania każdej powierzchni. Dzisiaj gorąco zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółową propozycją, osiągalną na należącej do nas stronie internetowej. Gwarantujemy optymalny fachowość i doradztwo na dowolnym etapie realizacji projektu.
Dane :

Strona www: https://sharkdesign.pl
Telefon: 662050721
Miasto: Warszawa
Ulica: Utrata 4
Region: Mazowieckie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 12 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.