e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5869 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 17 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 20-06-2024 w kategorii SPRZEDAM, KUPIĘ / sport, rekreacja
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
BETMAT | SZAMBA BETONOWE | PIWNICZKI | ZBIORNIKI NA WODĘ
Od ponad 15 lat firma BETMAT produkuje szczelne i trwałe prefabrykaty betonowe o różnym przeznaczeniu takim jak: szamba, zbiorniki na wodę deszczową, kanały samochodowe i piwnice ogrodowe. Dostarczamy nasze produkty do klientów w Polsce, Czechach oraz Słowacji.

Nowoczesne metody produkcji oraz wysoka jakość produktów są potwierdzone atestami i aprobatami. Nasze zbiorniki występują w wielu rozmiarach i wariantach, tak aby sprostać wymaganiom Klientów.

Zapewniamy własny transport dźwigiem (HDS). Oferujemy atrakcyjne ceny i elastyczne warunki współpracy zarówno z firmami, jak i indywidualnymi odbiorcami.

Nasze szamba wykonujemy z betonu własnej produkcji klasy B25 i B30 z dodatkiem uszczelniaczy i plastyfikatorów. W procesie produkcji wykorzystujemy nowoczesne formy samowibrujące w których ściany zbiornika są odlewane razem z dnem dzięki czemu uzyskujemy odpowiednią szczelność oraz trwałość zbiorników.


Dane :

Adrian Adrian
Strona www: www.betmat.pl
Telefon: 510348598
Miasto: Polska
Region: Cała Polska


Tagi ogłoszenia: Szamba betonowe piwniczki ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową kanały samochodwe
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 20-06-2025
Przeczytano: 144 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.