e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 6034 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 15 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
SAPORTBHP - SKLEP Z ARTYKUŁAMI BHP
W SaportBHP rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo w pracy. Dlatego nasza oferta jest skonstruowana w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy szeroki asortyment artykułów, od kasków ochronnych po zaawansowane rękawice robocze, które zapewniają zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort użytkowania. Nasze produkty pochodzą od renomowanych dostawców, co gwarantuje ich niezawodność i trwałość. Ponadto możliwość personalizacji odzieży roboczej pozwala wyróżnić się na rynku i budować pozytywny wizerunek Twojej firmy. Z myślą o optymalizacji procesów zarządzania w przedsiębiorstwie, proponujemy także usługę organizacji przydziału odzieży, co pozwala na oszczędność czasu i zasobów. Wybierając SaportBHP, wybierasz partnera, który zapewni Ci nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie współpracy.

SAPORT
42-202 Częstochowa
575525588
[email protected]
NIP: 5732411610
REGON: 361172193
https://www.saportbhp.pl/


Dane :

Strona www: https://www.saportbhp.pl/
Telefon: 575525588
Miasto: Częstochowa
Region: Śląskie


Tagi ogłoszenia: ochrona rąk rękawice powlekane rękawice poliuretanowe rękawice lateksowe rękawice nitrylowe rękawice pcv artykuły BHP
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 25-03-2025
Przeczytano: 32 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.