e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 6345 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 13 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 21-11-2023 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
BUJNIE
Bujnie to nie tylko firma, to manifestacja pasji do przyrody. Jesteśmy manufakturą i studiem projektowym, które oddaje hołd naturze poprzez unikalny design roślinny. Nasze metalowe kwietniki ścienne, podłogowe i sufitowe to arcydzieła, których jakość gwarantuje śląska manufaktura. Dbamy o najdrobniejsze detale, co przyniosło nam liczne nagrody i rozgłos na światowym rynku. Nasze kreacje dotarły już do najodleglejszych zakątków globu!

W ofercie nie tylko kwietniki - proponujemy także designerskie meble i regały, które tworzymy z tą samą pasją. Jednak nasza oferta to nie tylko gotowe projekty. Jesteśmy gotowi spełnić nawet najbardziej wyrafinowane marzenia klientów, realizując indywidualne projekty. Nasza firma to nie tylko miejsce, gdzie można kupić produkt, to przede wszystkim doświadczenie, którego celem jest przywrócenie naturze należnego miejsca w naszym życiu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do świata Bujnie - tam, gdzie natura spotyka design.
Dane :

Strona www: https://bujnie.pl
Telefon: 721 099 066
Miasto: 44-210 Rybnik
Ulica: ul. Pod Lasem 78
Region: Śląskie


Tagi ogłoszenia: desing roślinn metalowe kwietniki kwietniki ścienne meble regały kwietniki podłogowe
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 21-12-2023
Przeczytano: 23 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.