e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7427 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 6 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 29-06-2020 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / handel, marketing
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
BEZPOŚREDNI IMPORTER Z CHIN
ChinaGo to profesjonalna, specjalistyczna marka z Krakowa, która od wielu lat współpracuje z przedsiębiorstwami na internacjonalnym rynku. Własną ofertę kieruje do wszystkich zainteresowanych potencjalną współpracą z Chinami. Koronnym obszarem jej przedsięwzięcia jest nawiązywanie kontaktów między jednostkami z Polski (oraz innych państw) a gospodarczym olbrzymem. Wieloletnie doświadczenie połączone z bezbłędnie opanowanym językiem oraz kulturą Państwa Środka powoduje, że stanowi spoiwo między przyszłymi partnerami handlowymi. ChinaGo.pl pomaga zorganizować eksport oraz import towarów do Chin, pośredniczy także w wysyłce kurierskiej - na https://ChinaGo.pl/ wolno odnaleźć więcej informacji w tym zakresie.
Z zaangażowaniem realizuje także projekty poboczne, sprzyjając pomocą na dowolnym ich etapie. W swojej szerokiej ofercie posiada również analizę możliwości współpracy z Państwem Środka, to właśnie dzięki której w prosty sposób wolno określić szanse podboju tamtejszego rynku. ChinaGo działa na obszarze całej Polski, oferując profesjonalne usługi na wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez witrynę.
Dane :

Strona www: https://chinago.pl/
Miasto: Kraków
Ulica: Szlachtowskiego 12B
Region: Małopolskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 29-12-2020
Przeczytano: 18 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.