e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7469 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 11 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 17-04-2020 w kategorii MOTORYZACJA / Inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
OZONOWANIE POJAZDÓW STACJA DIAGNOSTYCZNA BIAŁYSTOK
Firma ELTRAS jest firmą handlowo-usługową w Białymstoku, która świadczy specjalistyczne usługi diagnostyki pojazdów, usługi transportu niskopodwoziowego towarów i maszyn, usługi rozładunku wagonów, samochodów ciężarowych i innych, usługi serwisowe w zakresie naprawy i wymiany przewodów hydrauliki siłowej w pojazdach, maszynach, wózkach widłowych i podnośnikach oraz usługi ozonowania pojazdów. Nowością w ofercie firmy ELTRAS jest usługa ozonowania pojazdów jako najskuteczniejsza metoda dezynfekcji wnętrza pojazdu pozwalająca skutecznie usunąć wszelkie nieprzyjemne zapachy, zarazki, grzyby, bakterie, wirusy i inne drobnoustroje szkodliwe dla zdrowia. Ozonowanie pojazdów pozwala na skuteczne oraz bezpieczne zdezynfekowanie wnętrza pojazdu bez narażania tapicerki i innych elementów wyposażenia pojazdu na uszkodzenia wywołane stosowanie aktywnych chemicznie preparatów na bazie chloru. Ozonowanie pojazdu w ELTRAS wykonywane jest urządzeniem wysokiej jakości wytwarzającym ozon w odpowiednim stężeniu, które umożliwia usunięcie wszelkich drobnoustrojów w krótkim czasie. Usługa ozonowania pojazdów jest najskuteczniejszą metodą na utrzymanie czystości we wnętrzu pojazdu, higieny wnętrza oraz poprawę komfortu użytkowania pojazdu. Ozonowanie pojazdu umożliwia zdezynfekowanie wnętrza w krótkim czasie oraz daje możliwość praktycznie natychmiastowego korzystania z pojazdu po wykonaniu usługi. Do korzystania z pojazdu po ozonowaniu wystarczy krótkie wietrzenie i samochód jest gotowy do użytkowania. Firma ELTRAS ma swoją siedzibę przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku. We wskazanej lokalizacji znajduje się stacja diagnostyczna ELTRAS wykonująca badania techniczne oraz przeglądy diagnostyczne pojazdów wszelkiego typu, w tym autobusów, motocykli, warsztat mechaniczny należący do ELTRAS, w którym można dokonać drobnych napraw do przeglądów (wymiana żarówek, bezpieczników, ustawienie zbieżności kół, pozycjonowanie świateł) lub skorzystać z profesjonalnego wyposażenia do zakuwania przewodów hydrauliki siłowej w pojazdach i maszynach. Firma wykonuje zakuwanie przewodów hydraulicznych o zróżnicowanej średnicy przewodu z możliwością dokupienia końcówek, złączy do przystosowania przewodu z bogatej oferty asortymentu dostępnej na miejscu. Firma realizuje również usługi serwisowe w zakresie napraw i wymiany przewodów hydrauliki siłowej z dojazdem do klienta lub na miejsce awarii. Firma ELTRAS posiada ogromne doświadczenie i doskonale wyposażone zaplecze techniczne do świadczenia wyspecjalizowanych usług z zakresu mechaniki pojazdowej. Firma ELTRAS prowadzi również działalność handlową obejmującą handel maszynami budowlanymi, usługi wynajmu maszyn budowlanych, rozładunkowych i transportowych. Szczegółowa oferta firmy ELTRAS dostępna jest na stronie www.eltras.pl lub telefonicznie u obsługi firmy ELTRAS pod numerem 85 652 51 32.


Dane :

ELTRAS
Strona www: http://www.eltras.pl
Telefon: 856525132
Miasto: Białystok
Ulica: Logarytmiczna 7
Region: Podlaskie


Tagi ogłoszenia: ozonowanie pojazdów ozonowanie usługi ozonowanie eltras ozonowanie Bialystok diagnostyka transport rozładunek zakuwanie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 17-07-2020
Przeczytano: 61 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.