e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 6418 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 10 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 04-01-2020 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / finanse, księgowość
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
OFERTA KREDYTU HIPOTECZNEGO NA JAK DŁUGO
Oferta kredytu hipotecznego na jak długo

Procedura odkupu kredytu hipotecznego

Aby zaoszczędzić pieniądze, biorąc pod uwagę wspomniane powyżej stawki rynkowe i opłaty, konieczne jest właściwe oszacowanie kosztów i korzyści operacji odkupu kredytu hipotecznego.

Po pierwsze, konieczne jest dokonanie bilansu pozostałej kwoty, którą musisz spłacić, a także pozostałego czasu trwania, konsultując się z harmonogramem.
Tak więc, jeśli zdecydujesz się zachować ten sam czas trwania nowej pożyczki przy jednoczesnym zmniejszeniu miesięcznych płatności, powstanie kilka scenariuszy:

Na przykład w pierwszej trzeciej części spłaty niezbędny jest nowy kredyt hipoteczny o oprocentowaniu o co najmniej jednym punkcie niższym niż bieżący, aby operacja była opłacalna.
Jeśli jesteś w drugiej trzeciej części bieżącej spłaty kredytu, nowa stopa będzie musiała być o dwa punkty niższa niż bieżąca, aby zaoszczędzić pieniądze.
Wreszcie, jeśli znajdujesz się w ostatniej trzeciej fazie spłaty kredytu, wiedz, że wykup kredytu będzie dla Ciebie całkowicie nieciekawy. Tę opcję można jednak rozważyć, jeśli Twój dochód wzrósł od momentu subskrypcji pożyczki i możesz sobie pozwolić na krótszy okres spłaty i mniejsze zadłużenie.

Dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na całkowity koszt pożyczki, a także koszty refinansowania nieruchomości, aby transakcja była interesująca.

Podsumowując, miesięczne płatności są równie ważne, jak całkowity koszt pożyczki. Oprócz zysku brutto, jaki może przynieść ta operacja, należy odliczyć różne koszty wykupu, takie jak na przykład opłaty bankowe za domicylację, kary, gwarancje i opłaty manipulacyjne, aby uzyskać rzeczywisty zysk netto.

W sprawie wszystkich wniosków prosimy o kontakt pod następującym adresem:


E-mail: mczeslaw7@gmail.com


Dane :

Miasto: Grójec
Region: Lubuskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 04-07-2020
Przeczytano: 26 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.