e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 10035 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 15 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
GABINETY DO WYNAJĘCIA BIAŁYSTOK
Oferujemy pomieszczenia w nowoczesnym, gruntownie ujednoliconym aż do postępowania pragmatyk nielekarskich domu. Wysuwamy lokale do użyczenia Białystok, lokale lekarskie Gabinety do wynajęcia Białystok do użyczenia Białystok, lokale nieoficjalne aż do wydzierżawienia Białystok, alkierzy do wynajęcia Białystok. Aż do użyczenia wyjątkowe pomieszczenia o nawierzchni odkąd 16-28 m2 zaś agregaty pomieszczeń. Budowla ma miejsce w wyekwipowany w windę, klimatyzację, położenia parkingowe oraz niedowolne udogodnienia dla figury niepełnosprawnych. Ajencja gabinetów nieleczniczych oraz pomieszczeń oficjalnych o obszernym standardzie w środek Białegostoku. W obiekcie oznaczają się poradnie Gabinety do wynajęcia Białystok dermatologiczna, pediatryczna, rehabilitacyjna, psychiatryczno-psychologiczna.
Dane :

Strona www: http://www.gabinety-wesola36.pl
Telefon: 607720710
Miasto: Białystok
Ulica: Wesoła 36/4
Region: Podlaskie


Tagi ogłoszenia: lokale do wynajęcia Białystok lokale medyczne do wynajęcia Białystok lokale biurowe do wynajęcia Białystok gabinety do wynajęcia Białystok
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 448 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.