e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7209 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 18 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
MIESZKANIA NAD MORZEM 4 POKOJOWE - DOBRYADRES.PL
Wszystkich szukających domu, mieszkania lub innej nieruchomości do kupienia, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Nasza strona to portal, który poświęcony jest wyłącznie tematyce nieruchomości. Znajdziecie u nas Państwo popularne nieruchomości na sprzedaż, takie jak dom czy mieszkanie i nie tylko. Na naszej stronie internetowej znajdziecie również wiele ogłoszeń o sprzedaży działek budowlanych, lokali handlowych, a nawet obiektów magazynowych czy hal fabrycznych, dlatego z całą pewnością każdy znajdzie u nas to, co najbardziej go interesuje. Nieruchomość, o jakiej marzy lub jakiej po prostu potrzebuje. Zachęcamy również do ogłaszania się u nas. Nasz portal, to miejsce, gdzie za zamieszczenie oferty sprzedaży nieruchomości nie zapłacicie Państwo zbyt wiele. Koszt zamieszczenia oferty zawsze jest stały, bez względu na to, czy nieruchomość jest droga, czy nieco tańsza, zamieszczenie oferty na miesiąc to koszt 15 zł. Jesteśmy przekonani, że nasz portal się Państwu spodoba i będziecie powracać do nas regularnie.


Dane :

DobryAdres.pl
Strona www: https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/mieszkania/4pokojowe/nadmorzem/
Telefon: 914850459
Miasto: Szczecin
Ulica: ul. Garncarska 5/U7
Region: Zachodniopomorskie


Tagi ogłoszenia: domy szczecin domy na sprzedaż sprzedaż domów lokale użytkowe lokale na wynajem mieszkania szczecin mieszkania na sprzedaż sprzedaż mieszkań mieszkania na wynajem wynajem mieszkań
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 164 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.