e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7454 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 15 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 23-09-2019 w kategorii PRACA, SZUKAM / prawo
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
POSTĘPOWANIE RESTRUKTURYZACYJNE
Kancelaria FKK Fluder, Klocek, Kochański to specjaliści w dziedzinie prawa restrukturyzacyjnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz ogromnemu zaangażowaniu staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie. Jeśli Twoje przedsiębiorstwo zmaga się z niewypłacalnością lub przewidujesz zaistnienie takiego stanu, poprzez zastosowanie odpowiednich procedur jesteśmy w stanie Ci pomóc. Nasza kancelaria zajmuje się świadczeniem usług w zakresie doradztwa restrukturyzacyjnego zarówno na rzecz dłużników, jak i wierzycieli.

Świadczone przez nas usługi doradztwa prawnego obejmują przeprowadzanie pogłębionej analizy sytuacji prawno-ekonomicznej przedsiębiorstwa, sporządzenie opinii prawnych pozwalających na ocenę zasadności wszczęcia postępowania restrukturyzacyjnego oraz wskazanie ryzyk związanych z wszczęciem postępowania.

Dzięki naszej pomocy z łatwością uda Ci się odbudować Twoją firmę. Poza tym prowadzimy bieżące doradztwo ekonomiczno-prawne już po otwarciu postępowania i świadczymy usługę doradztwa oraz reprezentacji podmiotu w zakresie ustalania planów spłat.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę:

http://fkk-kancelaria.pl/specjalizacje/prawo-restrukturyzacyjne/


Dane :

Kancelaria FKK Kancelaria FKK
Strona www: http://fkk-kancelaria.pl/specjalizacje/prawo-restrukturyzacyjne/
Miasto: Warszawa
Region: Cała Polska
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 165 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.