e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7275 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 16 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 26-08-2019 w kategorii MOTORYZACJA / Inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
REGENERACJA FILTRA CZĄSTEK STAŁYCH - GDAŃSK
Nie bagatelizuj problemu z filtrem cząstek stałych. Ten rodzaj awarii nie sprawi, że samochód z silnikiem diesla od razu przestanie być sprawny. Natomiast wpłynie to na spalanie oraz moc twojego samochodu. Rozwiązaniem tego problemu jest regeneracja filtra DPF/FAP. Czyszczenie filtra cząstek stałych jest prostszym i tańszym sposobem niż wymiana części na nową. Nasza firma specjalizuje się w regeneracji filtrów DPF/FAP. Posiadamy 10 letnie doświadczenie poparte wieloma certyfikatami. W naszym warsztacie znajdują się maszyny najlepszej jakości. Choć lokalizacja naszego serwisu znajduje się w Gdańsku, to nie poprzestajemy na zleceniach tylko z tego regionu. Przyjmujemy zlecenia z całego kraju i chętnie służymy pomocą. Pamiętaj, właściwe dbanie o filtr cząstek stałych oraz jego regeneracja, pozwolą uniknąć ci ogromnych kosztów związanych z wymiana filtra na nowy.
Dane :

Strona www: regenerujfiltr.pl
Miasto: Gdańsk
Region: Pomorskie


Tagi ogłoszenia: regeneracja filtra cząstek stałych regeneracja filtra cząstek stałych Gdańsk regeneracja filtra DPF regeneracja filtra DPF Gdańsk regeneracja filtra FAP regeneracja filtra FAP Gdańsk
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 130 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.