e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 6378 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 29 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 09-08-2019 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
POZNAJ SIEBIE I SWOJE PREDYSPOZYCJE - TEST OSOBOWO
Nie wiesz jaki zawód wybrać? Zastanawiasz się w czym jesteś dobry? Dobrze trafiłeś. PERSO.IN® to narzędzie opisujące różnice osobowościowe między ludźmi. Podstawą testu PERSO.IN® jest model Wielkiej Piątki. Wiarygodność tego kwestionariusza powoduje, że jego popularność jest ogromna. Ludzie chętnie sięgają do tego narzędzia, aby poznać siebie i własny potencjał, bo dobry test osobowości ma ogromne znaczenie.

Jest to rzetelny instrument naukowy, w pełni wiarygodny, z polskimi normami. Ten wyjątkowy test osobowości to dzieło polskich naukowców. Wysoka jakość tego kwestionariusza doceniona została również przez wielu odbiorców, którzy sięgają po ten test bardzo często.

Polecamy wszystkich specjalistów pracujących z ludźmi na nasze szkolenia. Są one nie tylko podróżą w głąb siebie, ale pozwalają zdobyć uprawnienia do posługiwania się profesjonalnego narzędzia psychologicznego. Narzędzie można wykorzystać do diagnozowania osobowości ludzi w życiu osobistym i zawodowym. Czas poświęcony na szkolenie z nami to gwarancja dobrej inwestycji.

Nasz test zdobył uznanie zarówno w świecie biznesu, jak i wśród klientów indywidualnych. Na pewno warto sięgać po możliwość określenia własnych cech ,a także predyspozycji.

PERSO.IN® to dobra firma, działająca na polskim rynku od niedawna. Przekonujemy do kontaktu z nami. Jeśli zamierasz poznać osobowość innych ludzi to PERSO.IN® będzie w tym pomocne. Nie odkładaj niczego na później. Napisz do nas. PERSO.IN to rzetelny partner biznesowy. Zadzoń już teraz.
Dane :

PERSO.IN - test osobowości
Strona www: https://perso.in/
Telefon: 539555345
Miasto: Lublin
Ulica: Ogródkowa 3/46
Region: Cała Polska
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 90 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.