e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5069 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 35 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
BLUZY PROSTO MĘSKIE - SUPERSKLEP.PL
Cena: 139,00 pln
”Super sklep” to dystrybutor internetowy oferujący tylko obuwie i ubrania najlepszych marek m. in. Vans, Converse, Dragon, Element, Quiksilver, Emerica, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, zatem dosłownie zachwycą również wyrafinowanych klientów. Sama ilość produktów jest tak obszerna, że zawsze możemy znaleźć w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
E-commerence rozdziela się na 5 głównych sekcji reprezentujacych 5 odrębnych styli. SNEAKERS SHOP to sekcja miłośników butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla styl związany z odzieżą miejską. SKATEBOARD SHOP natomiast jest segmentem z historią- to jeden z pierwszy w kraju sklepów online związanych z lifestylem skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie najlepszej jakości wyposażenie i ubranie snowboardowe. Ogromna oferta HIP-HOP SHOP realizuje potrzebny nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy ze sklepów kusi rozbudowaną paletą dodatków i akcesoriów.

Wysoka jakość wszystkich wyrobów idzie tutaj również w parze z niskimi cenami. Jeśli ktoś jest więc chociaż trochę zainteresowany kulturą miejską i sportem ekstremalnym to obowiązkowo powinien zapoznać się z ogółem oferty trochę bliżej!
*cena podana w ogłoszeniu jest jedynie ceną poglądową.


Dane :

Firma SuperSklep
Strona www: https://supersklep.pl/bluzy/prosto/meskie
Miasto: Modlniczka
Ulica: Handlowców 2
Region: Małopolskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 11-10-2019
Przeczytano: 25 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.