e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7454 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 13 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 06-06-2019 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Ubezpieczenia
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
ODKUP ODSZKODOWAŃ KOMUNIKACYJNYCH OC/AC
Cena: 1,00 pln
Jeśli w ostatnich 3 latach brałeś udział w kolizji drogowej, to firma Take CARE dopłaci Ci gotówkę do już wypłaconego odszkodowania.

Czy to możliwe...?

Prawdopodobnie kwota, którą otrzymałeś z firmy ubezpieczeniowej była znacząco zaniżona, dlatego firma Take CARE dopłaci Ci brakującą sumę.

Poprzez sprzedaż prawa do odszkodowania zyskujesz przede wszystkim darmową analizę Twojej sprawy przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, a po zaakceptowaniu umowy dodatkową gotówkę. Oczywiście wszelkie warunki umowy oraz kwota dopłaty jest z Tobą na bieżąco konsultowana.

Pamiętaj, że to Ty powierzając i sprzedając nam swoją szkodę zyskujesz dodatkowe pieniądze, a to my musimy się zmierzyć z odzyskaniem zaniżonej kwoty od ubezpieczyciela. Oszczędzając przy tym Twój czas, nerwy i pieniądze związane z procesem sądowym!

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że często wypłaty odszkodowań są wielokrotnie zaniżone, ale dzięki wsparciu zespołu firmy Take CARE masz szansę odzyskać utracone pieniądze, nawet jeśli dokonałeś już naprawy pojazdu!


Dane :

Take Care Odszkodowania
Strona www: https://www.take-care.com.pl/
Telefon: +48605965855
Miasto: Kielce
Ulica: Staszica 1/103
Region: Świętokrzyskie


Tagi ogłoszenia: odszkodowanie zaniżone odkup dopłaty skup
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 229 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.