e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7650 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 22 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 23-05-2019 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Lekarze
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
GINEKOLOG WARSZAWA
Szukasz kompetentnego oraz wartego zaufania ginekologa? Znalazłaś się wobec tego w znakomitym miejscu. To oczywiście tu odszukasz miłą atmosferę w trakcie każdej wizyty, a również możesz liczyć na skuteczne metody leczenia. W naszym gabinecie stawiamy na pełen profesjonalizm i indywidualne nastawienie do jakiejkolwiek pacjentki. Cechuje nas dyskrecja, a również delikatność, właśnie dlatego nie istotne czy jesteś nastolatką lub dorosłą kobietą czy też jesteś w ciąży - u nas jakakolwiek pacjentka odnajdzie zrozumienie i poczuje się jak w mieszkaniu. Wykonujemy najróżniejsze badania ginekologiczne, a pośród nich znaleźć możesz badania prenatalne, cytologię czy także morfologię krwi. Absorbujemy się całościowym leczeniem przychodzących do nas pacjentek, a oprócz badań dotyczących dróg rodnych proponujemy również regularne kontrolowanie kobiecych piersi.
W naszym gabinecie wsparcie odnajdą pacjentki w dowolnym przedziale wiekowym. Jesteśmy przygotowani zarówno na przyjmowanie młodych dziewczynek na pierwsze wizyty u ginekologa jak także leczeniem dojrzałych i starszych kobiet. Oferujemy prowadzenie ciąży, kurowanie niepłodności, zaburzeń miesiączkowania lub też dobór dobrej metody antykoncepcyjnej.
Dane :

Strona www: https://ginekolog-warszawa.pro
Telefon: +48 22 255 32 88
Miasto: Warszawa
Ulica: ul. Ludwika Rydygiera 19 lok 17
Region: Mazowieckie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 210 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.