e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7650 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 23 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 23-05-2019 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Lekarze
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
WKŁADKI ORTOPEDYCZNE KRAKÓW
Wkładki ortopedyczne, jakie dopasowujemy indywidualnie dla każdego pacjenta to nowoczesne rozwiązanie, jakie pozwala na eliminowanie wielu chorób oraz dolegliwości bólowych. Wskazaniem do stosowania takich wkładek mogą być bóle bioder, kolan, pięt, nawracające odciski oraz pęcherze czy także inne dolegliwości. Takie wkładki są także zalecane jednostkom, jakie uprawiają wybitnie w szeregu przypadków intensywną aktywność fizyczną. Dostosowanie wkładek do stopy opiera się o przeprowadzane przez nas badanie komputerowe. To właśnie na jego bazie tworzymy wkładki dla jakiegokolwiek pacjenta oraz to już w ciągu 30 minut.
Wkładki ortopedyczne, jakie są wykonywane na indywidualne zamówienie pozwalają leczyć rozmaite kontuzje i schorzenia. Pośród nich są: płaskostopie, ostroga piętowa, haluksy, zapalenie ścięgna Achillesa, sztywniejący paluch oraz inne. Takie wkładki wolno z powodzeniem nosić na co dzień w dowolnym rodzaju obuwia. Pozwalają one korygować niedociągnięcia stóp, a również usuwać liczne dolegliwości bólowe. Jako eksperci posiadamy w tym temacie dużą wiedzę i doświadczenie, dlatego wykonujemy najwyższej jakości wkładki dla własnych pacjentów.
Dane :

Strona www: https://wkladki-ortopedyczne-krakow.pl
Miasto: Kraków
Ulica: Szlak 12
Region: Małopolskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 185 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.