e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7650 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 29 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 23-05-2019 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Lekarze
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
FALA UDERZENIOWA KRAKÓW
Borykasz się z chorobami układu mięśniowo-szkieletowego? A może borykasz się z kłopotem haluksów lub ewentualnie ostrogi piętowej? W usunięciu wszystkich tych dokuczliwości bólowych pomoże Ci skuteczna oraz nowatorska metoda kuracji, którą stosujemy w swoim gabinecie. Jest to leczenie przez zastosowanie fali uderzeniowej. Metoda ta bazuje na punktowym oddziaływaniu falą na chore miejsce. To naturalnie dzięki działaniu fali już po krótkim okresie leczenia odczujesz okazałą ulgę i pozbędziesz się bólu.
Kuracja falą uderzeniową jest nieinwazyjna, a wolno ją wykorzystywać niemalże na całym ciele oprócz kręgosłupa lub paru innych miejsc. Aktywizowanie chorych miejsc falą uderzeniową pobudza tkanki lub mięśnie do regeneracji. To właśnie dzięki temu w wydajny sposób jesteśmy w stanie przywrócić Tobie zdrowie oraz fenomenalne samopoczucie. Wskazaniem do wdrożenia leczenia są takie schorzenia jak łokieć tenisisty, bóle bioder, krwiaki, zwapnienia czy także dużo innych. Jako fachowcy posiadamy ogromne doświadczenie w leczeniu falą uderzeniową, skutkiem tego gwarantujemy prędkie pozbycie się każdego bólu i jego przyczyny. Gorąco zapraszamy.
Dane :

Strona www: https://fala-uderzeniowa-krakow.pl
Telefon: +48 12 300 48 88
Miasto: Kraków
Ulica: Szlak 12
Region: Małopolskie


Tagi ogłoszenia: Fala uderzeniowa
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 171 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.