e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7468 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 12 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 23-05-2019 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Lekarze
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
CHIRURG NACZYNIOWY WARSZAWA
W stworzonym przez nas gabinecie chirurgii naczyniowej jakikolwiek pacjent uskarżający się na choroby czy dolegliwości naczyniowe oraz analogiczne odnaleźć może ukojenie i skuteczną pomoc. To właśnie dzięki wyposażeniu w specjalistyczny sprzęt i nowoczesne urządzenia jesteśmy w stanie wykonywać USG tętnic, żył lub brzucha, a też USG Doppler. Naszym celem jest zawsze postawienie właściwej diagnozy, a na jej podstawie wdrożenie dopasowanej i efektywnej metody leczenia. Określenie właściwego planu leczenia dla jakiegokolwiek pacjenta to podstawa jego szybkiego powrotu do dobrego samopoczucia.
U nas z uznaniem pozbędziesz się nieestetycznych pajączków czy również niebezpiecznych żylaków. Wykonujemy między innymi mało inwazyjny zabieg skleroterapii, to właśnie dzięki jakiemu na odpowiednie zapomnisz czym są przykre dokuczliwości w postaci żylaków czy pajączków. Niewątpliwie oferujemy też inne równie skuteczne metody leczenia. Niewydolność żylna czy również zmiany miażdżycowe są w stanie niezwykle niekorzystnie wpływać na tężyznę fizyczną pacjenta, a w późniejszym okresie są w stanie prowadzić nawet do śmierci. Należałoby wobec tego zatroszczyć się o prywatne zdrowie oddając się w ręce doświadczonego chirurga naczyniowego.
Dane :

Strona www: https://chirurg-naczyniowy.warszawa.pl
Telefon: +48 22 120 20 84
Miasto: Warszawa
Ulica: ul. Rydygiera 19 lokal U17
Region: Mazowieckie


Tagi ogłoszenia: chirurg naczyniowy
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 171 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.