e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5273 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 20 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 17-05-2019 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
STACJA ZDROWIE - FIZJOTERAPIA KRAKÓW
Stacja Zdrowie - Fizjoterapia Kraków to nie jedynie znakomity ośrodek medyczny prowadzony przez znawców, ale też przyjacielska atmosfera oraz najważniejsza jakość usług w jednym. Nasza dzienna praca opiera się na niesieniu pomocy osobom uskarżającym się na najróżniejsze bóle i schorzenia, które nierzadko utrudniają typowe życie. Wśród proponowanych przez nas usług odnajdziecie Państwo zarówno ogólne ćwiczenia oraz treningi lekarskie jak też specjalne zajęcia wycelowane na przykład do kobiet w ciąży czy także osób z urazami kręgosłupa. Posiadamy na tyle szeroką wiedzę oraz zdolności z zakresu fizjoterapii, że całkowicie umiemy dopasować rodzaj ćwiczeń i aktywności do danej osoby oraz jej schorzenia bądź też potrzeb.
Dzięki naszej szerokiej ofercie zdobędziecie Państwo kapitalną formę, a co istotne powrócicie do pełnej sprawności. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, skutkiem tego przenigdy nie poddajemy się w walce o dobre samopoczucie naszych pacjentów. Oferujemy zajęcia takie jak pilates, treningi stabilizacyjne, stretching, a też dużo innych.


Dane :

Strona www: http://stacjazdrowie.com
Telefon: 785615959
Miasto: Kraków
Ulica: pl. Inwalidów 8/3
Region: Małopolskie


Tagi ogłoszenia: Fizjoterapia
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 64 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.