e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5273 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 22 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 17-05-2019 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
ATC KLIMA - KLIMATYZACJA KRAKÓW
Firma ATC KLIMA - Klimatyzacja Kraków ma wielkie doświadczenie w aspekcie oferowania usług powiązanych z klimatyzacją, a też wentylacją przeróżnych pomieszczeń i obiektów. Obsługiwanym przez nas klientom jesteśmy w stanie zaoferować całościową obsługę, a też najwyższej jakości rozwiązania oraz produkty. Jako profesjonalna firma zatrudniamy tylko bardzo dobrych fachowców z tejże branży. Proponujemy klimatyzację, a również wentylację pomieszczeń biurowych, mieszkalnych, usługowych oraz pozostałych. Na co dzień funkcjonujemy w Krakowie, jednak własną ofertę kierujemy również do innych zaintrygowanych klientów. Naszym pozytywem są dogodne ceny oraz ogromnie efektywne rozwiązania.
Wśród proponowanych przez naszą firmę usług znajdziecie Państwo zarówno montaż jak i naprawę oraz serwisy klimatyzacji. Oprócz tego zajmujemy się montażem rekuperatorów lub też przyzwoicie dostosowanych do danego budynku systemów wentylacyjnych. Wyśmienicie znamy się też na nowoczesnych rozwiązaniach z aspektu nawilżania oraz oczyszczania powietrza. Naszym celem jest zaspokojenie wymogów konsumentów i zagwarantowanie satysfakcji.


Dane :

Robert Chorągwicki
Strona www: https://www.atcklima.pl
Telefon: 600 345 236
Miasto: Sadowie
Region: Małopolskie


Tagi ogłoszenia: Klimatyzacja Wentylacja Systemy wentylacyjne Oczyszczanie i nawilżanie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 75 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.