e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5087 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 12 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 16-04-2019 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
SÓL TABLETKOWANA WARMIŃSKO-MAZURSKIE - MK94.PL
MK UZDATNIANIE WODY to rzetelna i niezwykle doświadczona firma, która od 1994 roku oferuje najlepsze na rynku domowe układy odwróconej osmozy. Jeżeli zależy Państwu na kompleksowych sposobach uzdatniania wody, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami. Nasza propozycja w pierwszej kolejności skierowana jest dla klientów z województwa warmińsko-mazurskiego. W naszej szerokiej ofercie sprzedażowej dostępna jest między innymi niezawodna sól tabletkowana, odżelaziacze oraz nowoczesne lampy UV Olsztyn. Cały czas śpieszymy za wszelkimi nowinkami w branży, dlatego również staramy się na bieżąco poszerzać naszą propozycję sprzedażową o nowe artykuły.


Dane :

MK UZDATNIANIE WODY
Strona www: https://mk94.pl/
Telefon: 602747463
Miasto: Olsztyn
Ulica: ul. Lubelska 25a
Region: Warmińsko-mazurskie


Tagi ogłoszenia: lampy uv warmińsko-mazurskie lampy uv Olsztyn badania wody warmińsko-mazurskie serwis filtrów warmińsko-mazurskie sól tabletkowana warmińsko-mazurskie badania wody Olsztyn zmiekczacze ecowater Olsztyn serwis filtrów Olsztyn zmiekczacze ecowater warmińsko-mazurskie serwis stacji uzdatniania warmińsko-mazurskie filtry do wody warmińsko-mazurskie zmiekczacze do wody warmińsko-mazurskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 48 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.