e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5069 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 27 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 16-04-2019 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
SERWIS FILTRÓW WARMIŃSKO-MAZURSKIE - MK94.PL
MK UZDATNIANIE WODY to rzetelna i bardzo doświadczone przedsiębiorstwo, które od 1994 roku oferuje najlepsze na rynku domowe systemy odwróconej osmozy. Jeśli zależy Państwu na kompleksowych sposobach uzdatniania wody, to jak najprędzej skontaktujcie się z nami. Nasza oferta w pierwszej kolejności wycelowana jest dla konsumentów z województwa warmińsko-mazurskiego. W naszej szerokiej ofercie sprzedażowej dostępna jest między innymi niezawodna sól tabletkowana, odżelaziacze oraz nowoczesne lampy UV Olsztyn. Cały czas śpieszymy za wszelkimi nowinkami w branży, w związku z tym też staramy się na bieżąco rozszerzać naszą ofertę sprzedażową o innowacyjne towary.


Dane :

MK UZDATNIANIE WODY
Strona www: https://mk94.pl/
Telefon: 602747463
Miasto: Olsztyn
Ulica: ul. Lubelska 25a
Region: Warmińsko-mazurskie


Tagi ogłoszenia: lampy uv warmińsko-mazurskie lampy uv Olsztyn badania wody warmińsko-mazurskie serwis filtrów warmińsko-mazurskie sól tabletkowana warmińsko-mazurskie badania wody Olsztyn zmiekczacze ecowater Olsztyn serwis filtrów Olsztyn zmiekczacze ecowater warmińsko-mazurskie serwis stacji uzdatniania warmińsko-mazurskie filtry do wody warmińsko-mazurskie zmiekczacze do wody warmińsko-mazurskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 44 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.