e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 4639 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 9 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 10-03-2019 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Sprzątanie wnętrz
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
FIRMA SPRZĄTAJĄCA DEALMAX
By zaistnieć na rynku i się na nim utrzymać każda firma musi utrzymywać niskie koszty działalności. Przy wysokich kosztach nawet najlepsze towary czy usługi, ze względu na niekonkurencyjną cenę, nie znajdą nabywców. Jedną z metod zmniejszenia kosztów jest powierzanie firmom zewnętrznym wszelkich czynności nie wiążących się wprost z główną działalnością firmy. Powszechny jest outsourcing np. kadr czy księgowości.

Odnosi się to także do prac związanych z utrzymaniem porządku w firmie. Powierza się je zwykle zewnętrznym profesjonalnym firmom sprzątającym.Właśnie taką profesjonalną firmą sprzątającą jest DealMax. Z małym zastrzeżeniem. Wynajem ekip do codziennego utrzymania czystości nie jest głównym profilem działalności tej firmy.

DealMax koncentruje się głownie na świadczeniu usług wiążących się ze sprzątaniem specjalistycznym, wymagającym odpowiedniego sprzętu oraz wyszkolonego personelu. Główne miejsce w ofercie firmy zajmuje przede wszystkim doczyszczanie wszelkiego rodzaju powierzchni płaskich. Firma pierze i polimeryzuje wykładziny, utwardza posadzki hal produkcyjnych.
Firma przeprowadza także kompleksowe sprzątania po budowie i po pożarach, wykonuje prace na wysokości, jak mycie okien, czyszczenie dachów i elewacji. Zajmuje się także odpylaniem i czyszczeniem z ciężkich zabrudzeń hal przemysłowych. W ofercie firmy też czyszczenie maszyn przemysłowych i linii technologicznych oraz wymiana chłodziwa.


Dane :

Anna Czerska
Strona www: http://dealmax.pl/
Telefon: 603427918
Miasto: Wrocław
Ulica: ul. Wiązowa 66
Region: Dolnośląskie


Tagi ogłoszenia: firma sprzątająca wymiana chłodziwa sprzątanie hal sprzątanie magazynów mycie okien dpczyszczanie pranie wykładzin utwardzanie posadzek polimeryzacja wykładzin mycie elewacji mycie dachów usuwanie graffiti sprzątanie po budowie sprzątanie po pożarze
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 51 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.