e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5087 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 15 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 04-03-2019 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Tłumaczenia
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
PUNKT TŁUMACZEŃ MARCIN KWIATKOWSKI
Świat w ostatnich dziesięcioleciach wyraźnie wyraźnie się zmniejszył, staje się globalną wioską. Normą stała się współpraca gospodarcza firm z różnych państw, powiększa się lawinowo ponadgraniczny przepływ usług i wymiana handlowa. Swoboda podróżowania, osiedlania się i podejmowania pracy w całej zjednoczonej Europie jest powodem nienotowanej dotychczas migracji Polaków.

To wszystko wywołuje lawinowy wręcz wzrost międzynarodowego przepływu wszelkiego rodzaju dokumentów. Zazwyczaj, by można je było przedstawić w innym kraju, koniecznością jest ich przetłumaczenie. Dlatego też rośnie zapotrzebowanie na usługi związane z tłumaczeniem tekstów, szczególnie na przekłady uwierzytelnione.

Odpowiedź na to zwiększające się zapotrzebowanie stanowi oferta Punktu Tłumaczeń, biura tłumaczeń prowadzonego przez Marcina Kwiatkowskiego, tłumacza przysięgłego języka angielskiego. Punkt Tłumaczeń specjalizuje się w przekładach przysięgłych z języka angielskiego wszelkiego rodzaju dokumentów urzędowych, umów handlowych, dokumentów samochodowych, dokumentów sądowych a także medycznych.

Kontakty biznesowe to nie jedynie wymiana pism i dokumentów. To również rozmowy i spotkania biznesowe, udział w targach i wystawach branżowych, prowadzenie negocjacji, czynności notarialne. Dlatego też w ofercie Punktu Tłumaczeń znajdują się także profesjonalne tłumaczenia ustne, zapewniające wsparcie przy różnego typu bezpośrednich kontaktach.


Dane :

Strona www: http://www.punkttlumaczen.pl/
Telefon: 512492758
Miasto: Wrocław
Ulica: ul. Kazimierza Wielkiego 15/7
Region: Dolnośląskie


Tagi ogłoszenia: tłumacz przysięgły tłumaczenia przysięgłe tłumaczenia uwierzytelnione biuro tłumaczeń
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 65 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.