e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7275 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 18 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 04-03-2019 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Elektroinstalatorstwo
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
ZAKUWANIE WĘŻY USŁUGI NA MIEJSCU AWARII BIAŁYSTOK
Usługi zakuwania węży i przewodów hydrauliki siłowej wykonywane przez firmę ELTRAS zapewniają wykonanie profesjonalnego dostosowania przewodu do oczekiwań Klienta oraz naprawę uszkodzonych przewodów hydrauliki siłowej. W warsztatach należących do firmy ELTRAS uruchomione zostało stanowisko do zakuwania przewodów hydraulicznych umożliwiające zakuwanie przewodów o zróżnicowanej średnicy, obsługujące przewody o różnych zastosowaniach, w tym w myjkach ciśnieniowych, podnośnikach, wózkach widłowych i innych. W warsztacie prowadzonym przez ELTRAS umożliwiamy zakup profesjonalnych końcówek do zakuwania węży oraz akcesoriów umożliwiających dowolne przystosowanie przewodu takie jak: nyple, kolanka, trójniki i inne. Wszystkie akcesoria do zakuwania przewodów hydrauliki siłowej można zakupić w ELTRAS na miejscu, bez konieczności wcześniejszego zamawiania elementów. Firma ELTRAS oferuje największy wybór elementów złącznych i końcówek do przewodów hydrauliki siłowej z pełnej oferty produktów dostępnej na miejscu. Usługi zakuwania węży firma ELTRAS wykonuje w siedzibie firmy przy ul. Logarytmicznej 7 oraz na terenie Białegostoku i okolic po wcześniejszym uzgodnieniu warunków realizacji usługi telefonicznie pod numerem 508 170 179. Firma ELTRAS wykonuje usługi serwisowe przewodów hydrauliki siłowej z dojazdem do Klienta oraz możliwością dokonania niezbędnych napraw na miejscu awarii pojazdu, maszyny, urządzenia. Serwis przewodów hydraulicznych z dojazdem umożliwia naprawę uszkodzonego przewodu na miejscu awarii, bez konieczności wymontowywania przewodu, dostarczania go do warsztatu oraz oczekiwania na naprawę. Serwisanci z firmy ELTRAS dokonają niezbędnych napraw na miejscu awarii, wymienią uszkodzone elementy oraz dopasują przewód z zachowaniem jego pełnej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa użytkowania przewodu. Usługi zakuwania przewodów hydrauliki siłowej są doskonała alternatywą dla zakupu i wymiany uszkodzonych przewodów na nowe, dzięki doskonałej jakości użytych do naprawy materiałów oraz najnowocześniejszej technologii pozwalającej zachować parametry naprawianego przewodu. Usługi zakuwanie przewodów hydrauliki siłowej są częścią oferty specjalistycznych usług świadczonych przez ELTRAS. Firma ELTRAS świadczy również specjalistyczne usługi w zakresie rozładunku i wyładunku wagonów, wynajmu maszyn i pojazdów oraz transportu niskopodwoziowego. Firma ELTRAS prowadzi również stację kontroli pojazdów, umożliwiającą przeglądy diagnostyczne pojazdów oraz warsztat, w którym umożliwia dokonanie drobnych napraw do przeglądów na miejscu, nawet w trakcie badania technicznego. Z usługami świadczonymi przez firmę ELTRAS można zapoznać się na firmowej stronie internetowej www.eltras.pl lub kontaktując się bezpośrednio z obsługą firmy pod numerem 85 652 51 32.


Dane :

ELTRAS Białystok
Strona www: http://www.eltras.pl
Telefon: 508170179
Miasto: Białystok
Ulica: Logarytmiczna 7
Region: Podlaskie


Tagi ogłoszenia: zakuwanie przewodów zakuwarki usługi zakuwania zakucia do przewodów hydrauliczne hydraulika siłowa eltras biłystok naprawa serwis
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 209 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.