e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 4103 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 14 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 11-02-2019 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / nauczyciele
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
NAUCZYCIEL GIMNASTYKI
Centrum Edukacji poszukuje nauczyciela do prowadzenia zajęć gimnastycznych z dziećmi i młodzieżą.

Opis stanowiska:
Prowadzenie zajęć w placówkach przedszkolnych, szkołach, w naszej placówce

Oferujemy:
• Stałą pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie, premie, pakiet ubezpieczeń, zwrot kosztów dojazdu
• Elastyczny grafik – nauczyciele sami ustalają godziny pracy
• Możliwość prowadzenia zajęć w wybranej części miasta
• Szkolenia
• Materiały dydaktyczny: płyty z piosenkami dla dzieci, woreczki, laski gimnastyczne i inne

Wymagania:

Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą
Komunikatywność
kreatywność
Zaangażowanie
Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do aplikowania przez formularz, kontaktu na adres mailowy lub telefonicznie: 533862705

Dane :

Sekretariat
Telefon: 533862705
Miasto: Kraków
Region: Małopolskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 11-03-2019
Przeczytano: 17 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.