e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5502 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 12 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 23-11-2018 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Lekarze
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
ODCHUDZANIE Z POMOCĄ DIETETYKA GIŻYCKO DIETETYK GA
Centrum Dietetyki Stosowanej to przychodnia dietetyczna oferująca usługi dietetyczne z zakresu odchudzania oraz zdrowego odżywiania. Poradnia dietetyczna Centrum Dietetyki Stosowanej jest najdłużej działającą poradnią w regionie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wspieraniu starań naszych Pacjentów o dobrą kondycję fizyczną oraz propagowaniu zdrowych nawyków żywieniowych.
Poradnia dietetyczna CDS oferuje swoim Pacjentom kompleksową opiekę dietetyka obejmującą wizyty kontrolne, modyfikowanie jadłospisu oraz wygodną formę konsultacji internetowych. Pacjenci, którzy z różnych przyczyn nie mogą udać się na wizytę w poradni mogą skorzystać z wizyt domowych. Dietetyk w trakcie wizyty dokona analizy składu ciała, przeprowadzi obszerny wywiad, dzięki czemu opracowane założenia diety będą dopasowane do potrzeb żywieniowych Pacjenta. Wizyta u dietetyka jest pierwszym krokiem do zmiany swoich nawyków żywieniowych i poprawy stanu zdrowia. W poradni CDS wspieramy Pacjentów na każdym etapie życia dopasowując dietę do życiowej aktywności Pacjenta. W ofercie poradni dietetycznej CDS posiadamy usługi opracowane w formie wygodnych pakietów, dedykowanych dla różnych grup Pacjentów: dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży, osób starszych, osób po zabiegach bariatrycznych, sportowców. Pakiety usług dietetycznych w promocyjnych cenach można nabyć w poradni lub zakupić przez Internet. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia obniżyliśmy ceny pakietów ułatwiając w ten sposób Pacjentom podjęcie decyzji o rozpoczęciu diety. W ofercie poradni znalazły się też usługi przeznaczone dla osób, które zmagają się z nietolerancjami pokarmowymi tj. nietolerancja glutenu (celiakia), nietolerancja laktozy, nietolerancja węglowodanów i inne rodzaje nietolerancji, w tym również rodzaje nadwrażliwości pokarmowych często mylonych z alergiami pokarmowymi. Wizyta u dietetyka pozwoli poznać rodzaj nietolerancji pokarmowych oraz stworzyć jadłospis, który pozwoli skutecznie zastąpić nietolerowane produkty z zachowaniem zasad zbilansowanej diety oraz szeregiem korzyści zdrowotnych wynikających z wyeliminowania nietolerowanych produktów z diety.
Poradnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, Pacjenci mają do dyspozycji kącik dla dzieci, wygodne kanapy na czas oczekiwania na wizytę oraz przestronne gabinety, zapewniające maksimum prywatności w trakcie wizyty. Na stronie internetowej www.cds-dieta.pl można dokonać rezerwacji internetowej terminu wizyty oraz zapoznać się z ofertą poradni. Aktualny kalendarz wizyt na stronie umożliwia rezerwację najbardziej dogodnego terminu, wybór specjalisty oraz miasta, w którym chcieliby Państwo umówić się na wizytę. Poradnia CDS przyjmuje Pacjentów w gabinetach w Bielsku Podlaskim, Białymstoku, Wysokiem Mazowieckiem, a teraz także w Giżycku. Nowy gabinet poradni dietetycznej CDS w Giżycku umożliwia Pacjentom z Giżycka i okolic łatwiejszy dostęp do specjalistycznych usług dietetyka z CDS. Dietetyk w Giżycku przyjmuje rezerwacje wizyt pod numerem telefonu 509 977 512 oraz rezerwacje internetowe dostępne na stronie poradni www.cds-dieta.pl. Gabinet dietetyka Centrum dietetyki Stosowanej w Giżycku znajduje się w budynku dworca PKP, dzięki czemu Pacjentom łatwiej odnaleźć nowo otwarty gabinet.


Dane :

Centrum Dietetyki Stosowanej
Strona www: http://www.cds-dieta.pl
Telefon: 509977512
Miasto: Giżycko
Ulica: Plac Dworcowy 1
Region: Warmińsko-mazurskie


Tagi ogłoszenia: dietetyk Giżycko poradnia dietetyczna odchudzanie konsultacje gabinet cds białystok
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 126 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.