e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7270 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 23 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 17-10-2018 w kategorii MOTORYZACJA / Rolnicze
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
SIP-POLSKA - KOSIARKI DYSKOWE
SIP to światowa firma o ponad 40-letnim doświadczeniu. Swoje maszyny produkują na najwyższym poziomie, podążając za najnowszym technologiami i trendami. Kładziony jest przy tym nacisk na dużą wydajność i wysoką jakość oraz na to by były one przyjazne dla środowiska. Maszyny tworzone są z myślą zarówno o dużych profesjonalnych gospodarstwach, jak i małych rolnikach czy górskich gospodarstwach. W swojej ofercie mają między innymi kosiarki dyskowe, które wyróżniają się doskonałym kopiowaniem terenu, czystym cięciu oraz optymalna wysokością koszenia. Zaletą ich konstrukcji jest możliwość regulacji siły nacisku kosiarki na ziemię. Firma oferuje zarówno kosiarki silvercut czołowe i boczne, jak i opticut czołowe dostosowane do mocowania do traktorów górskich. Zachęcamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą na stronie http://www.sip-polska.pl/menu-glowne/produkty/kosiarki-dyskowe.html , na stronie również znajduje się katalog do pobrania z opisem oraz charakterystyką każdego produktu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: info@sip.pl lub telefonicznego +48224995524.


Dane :

Strona www: http://www.sip-polska.pl/menu-glowne/produkty/kosiarki-dyskowe.html
Telefon: +48 22 499 55 24
Miasto: Stanislawow Drugi
Ulica: Wolska 55A
Region: Mazowieckie


Tagi ogłoszenia: Kosiarki dyskowe Sip kosiarki sip kosiarki dyskowe czołowe kosiarki dyskowe boczne silvercut opticut disc kopiowanie terenu spulchnianie terenu walcowanie terenu
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 253 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.