e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3661 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 18 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
MIESZKANIA DEWELOPERSKIE STARGARD NA MODEHPOLMO.PL
W Polsce buduje się coraz to więcej mieszkań z przeznaczeniem na sprzedaż, rośnie bowiem zapotrzebowanie na nie zwłaszcza wśród młodych małżeństw. Wymogi są tak duże, że deweloperzy pokonują rekordy sprzedażowe i budowlane. Na nieszczęście rosną również ceny apartamentów, między innymi w związku z tym, że coraz droższe są działki budowlane i materiały oraz samo wykonanie. Ponadto maleje ilość działek pod zabudowę znajdujących się w ciekawych położeniach.

Stargard - Osiedle Centrum
Szukając nowych domów deweloperskich, warto zajrzeć na strony internetowe. Pośród mnogich propozycji pojawiła się bardzo atrakcyjna, dotycząca mieszkań w Stargardzie. Dlaczego właśnie ta zasługuje na uwagę?
Przede wszystkim dlatego, że dotyczy osiedla mieszkaniowego, które powstanie w samym centrum miasta. A jak wiadomo, położenie takie posiada sporo zalet. Oto niektóre z nich:
* Po pierwsze bliskość komunikacji miejskiej, pozwalająca na swobodne poruszanie się nią po mieście.
* Zgromadzenie w pobliżu największych sklepów i lokali gastronomicznych typu restauracje i bary.
* Dla właścicieli samochodów na pewno nie bez znaczenia będzie sąsiednia stacja benzynowa.
* Rodzice zaś będą zadowoleni z położonych w sąsiedztwie ośrodków edukacji, a mianowicie szkoły i przedszkola.

Budowa apartamentów w obrębie Osiedla Centrum w Stargardzie przewidywana jest w trzech etapach. Początkowy sfinalizuje się już w czwartym kwartale obecnego roku. Kolejne mieszkania na sprzedaż i kawalerki na sprzedaż będą dostępne w dalszych dwóch etapach. Należy uzupełnić, że parter zarezerwowany będzie dla różnych lokali biurowych i usługowych, co również można ocenić za dogodną okoliczność na rzecz mieszkańców osiedla. Osoby, które nabędą te apartamenty, mogą również liczyć na dysponowanie pojedynczymi boksami garażowymi z bramą.


Dane :

Modehpolmo Sp z o.o.
Strona www: https://www.modehpolmo.pl/osiedlecentrum
Telefon: 918341094
Miasto: Szczecin
Ulica: al. Wojska Polskiego 184c/2
Region: Zachodniopomorskie


Tagi ogłoszenia: mieszkania deweloperskie Stargard nowe mieszkania Stargard mieszkania Stargard lokale na sprzedaż Stargard mieszkania na sprzedaż Stargard lokale Stargard
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 10-01-2019
Przeczytano: 45 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.