e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3318 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 16 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
LOKALE NA SPRZEDAŻ STARGARD - MODEHPOLMO.PL
W Polsce stawia się coraz to więcej mieszkań z przeznaczeniem na sprzedaż, rośnie bowiem zapotrzebowanie na nie przede wszystkim wśród początkujących małżonków. Wymogi są tak wysokie, że deweloperzy pokonują rekordy sprzedażowe i budowlane. Niestety rosną także ceny apartamentów, między innymi w związku z tym, że coraz to droższe są działki budowlane i materiały oraz samo wykonanie. Ponadto maleje ilość działek pod zabudowę znajdujących się w popularnych lokalizacjach.

Stargard - Osiedle Centrum
Szukając nowych apartamentów deweloperskich, warto zajrzeć na strony internetowe. Pośród mnogich ofert pojawiła się bardzo ciekawa, dotycząca domów w Stargardzie. Dlaczego właśnie ta zasługuje na uwagę?
Przede wszystkim dlatego, że dotyczy osiedla mieszkaniowego, które powstanie w samym centrum miasta. A jak wiadomo, lokalizacja takie posiada sporo atutów.

Budowa mieszkań w obszarze Osiedla Centrum w Stargardzie planowana jest w trzech etapach. Główny ukończy się już w czwartym kwartale aktualnego roku. Kolejne mieszkania na sprzedaż i kawalerki na sprzedaż będą dostępne w dalszych dwóch etapach. Trzeba dodać, że parter zarezerwowany będzie dla przeróżnych lokali biurowych i usługowych, co również można ocenić za dogodną okoliczność dla mieszkańców osiedla. Osoby, które kupią te domy, mogą też liczyć na dysponowanie indywidualnymi boksami garażowymi z bramą.


Dane :

Modehpolmo Sp z o.o.
Strona www: https://www.modehpolmo.pl/osiedlecentrum
Telefon: 918341094
Miasto: Szczecin
Ulica: al. Wojska Polskiego 184c/2
Region: Zachodniopomorskie


Tagi ogłoszenia: mieszkania deweloperskie Stargard nowe mieszkania Stargard mieszkania Stargard lokale na sprzedaż Stargard mieszkania na sprzedaż Stargard lokale Stargard
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 10-11-2018
Przeczytano: 11 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.