e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3318 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 17 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
LOKALE STARGARD - MODEHPOLMO.PL/OSIEDLECENTRUM
W Polsce buduje się coraz to więcej apartamentów z przeznaczeniem na sprzedaż, rośnie bowiem zapotrzebowanie na nie przede wszystkim wśród początkujących małżeństw. Potrzeby są tak wysokie, że deweloperzy biją rekordy sprzedażowe i budowlane. Niestety rosną również wartości apartamentów, między innymi dlatego, że coraz droższe są działki budowlane i materiały oraz samo wykonanie. Dodatkowo maleje ilość działek pod zabudowę znajdujących się w popularnych lokalizacjach.

Stargard - Osiedle Centrum
Poszukując nowych mieszkań deweloperskich, warto zajrzeć na strony internetowe. Wśród licznych propozycji pojawiła się bardzo interesująca, dotycząca mieszkań w Stargardzie. Dlaczego właśnie ta zasługuje na uwagę?
Przede wszystkim dlatego, że dotyczy osiedla mieszkaniowego, które powstanie w samym centrum miasta. A jak wiadomo, położenie takie posiada dużo zalet.

Budowa domów w obszarze Osiedla Centrum w Stargardzie przewidywana jest w trzech etapach. Pierwotny ukończy się już w czwartym kwartale aktualnego roku. Kolejne mieszkania na sprzedaż i kawalerki na sprzedaż będą osiągalne w dalszych dwóch etapach. Trzeba uzupełnić, że parter zarezerwowany będzie dla różnych lokali biurowych i usługowych, co także można uznać za dogodną okoliczność na rzecz mieszkańców osiedla. Osoby, które nabędą te domy, mogą też liczyć na zarządzanie indywidualnymi boksami garażowymi z bramą.


Dane :

Modehpolmo Sp z o.o.
Strona www: https://www.modehpolmo.pl/osiedlecentrum
Telefon: 918341094
Miasto: Szczecin
Ulica: al. Wojska Polskiego 184c/2
Region: Zachodniopomorskie


Tagi ogłoszenia: mieszkania deweloperskie Stargard nowe mieszkania Stargard mieszkania Stargard lokale na sprzedaż Stargard mieszkania na sprzedaż Stargard lokale Stargard
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 10-11-2018
Przeczytano: 12 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.