e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3318 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 18 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN NA MODEHPOLMO.PL
W Polsce stawia się coraz to więcej apartamentów z przeznaczeniem na sprzedaż, rośnie bowiem zapotrzebowanie na nie głównie wśród młodych małżonków. Potrzeby są tak wysokie, że deweloperzy biją rekordy sprzedażowe i budowlane. Niestety rosną także ceny domów, między innymi w związku z tym, że coraz droższe są działki budowlane i materiały oraz samo wykonanie. Dodatkowo maleje ilość działek pod zabudowę znajdujących się w popularnych lokalizacjach.

Stargard - Osiedle Centrum
Szukając nowych mieszkań deweloperskich, warto zajrzeć na strony internetowe. Pośród licznych propozycji pojawiła się bardzo atrakcyjna, dotycząca domów w Stargardzie. Czemu właśnie ta zasługuje na uwagę?
Przede wszystkim dlatego, że dotyczy osiedla mieszkaniowego, które powstanie w samym centrum miasta. A jak wiadomo, położenie takie ma dużo zalet.

Budowa domów w obszarze Osiedla Centrum w Stargardzie przewidywana jest w trzech etapach. Główny zakończy się już w czwartym kwartale obecnego roku. Następne mieszkania na sprzedaż i kawalerki na sprzedaż będą dostępne w dalszych dwóch etapach. Należy wspomnieć, że parter zarezerwowany będzie dla rozmaitych lokali biurowych i usługowych, co także można ocenić za dogodną okoliczność na rzecz mieszkańców osiedla. Osoby, które nabędą te mieszkania, mogą również liczyć na dysponowanie indywidualnymi boksami garażowymi z bramą.


Dane :

Modehpolmo
Strona www: https://www.modehpolmo.pl/osiedlecentrum
Telefon: 918341094
Miasto: Szczecin
Ulica: al. Wojska Polskiego 184c/2
Region: Zachodniopomorskie


Tagi ogłoszenia: mieszkania na sprzedaż Szczecin kawalerki na sprzedaż Szczecin nowe mieszkania Szczecin osiedle centrum
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 19-10-2018
Przeczytano: 40 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.