e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3203 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 21 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 13-09-2018 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
POJEMNIKI CUKIERNICZE - AMPAK.PL
Przedsiębiorstwo Ampak zaprasza do skorzystania ze swojej oferty wszystkie przedsiębiorstwa, które funkcjonują w branży gastronomicznej. Jeżeli są Wam potrzebne opakowania na żywność jednokrotnego użytku, to u nas na pewno je otrzymacie. Jako firma zapewniamy Was, że cały czas staramy się rozwijać, poszerzać naszą propozycję, abyście byli z nas jak najbardziej zaspokojeni. Nasze opakowania na żywność wytwarzane są z bezpiecznych materiałów. Wskutek temu możecie być pewni, że nie będzie dochodziło w nich do żadnych reakcji pomiędzy jedzeniem a pojemnikiem. Mamy dla Was: kartony do pizzy o rozmaitej wielkości, opakowania na żywności na wynos, pojemniki cukiernicze, w które spakujecie każde ciasto, opakowania na sałaty i sałatki. Rekomendujemy Wam także nasze różnorodne kubki na napoje, plastikowe talerze, sztućce oraz folie. Zachęcamy do podjęcia z nami dłuższej współpracy, wskutek czemu będziecie mogli liczyć na niskie ceny oraz terminowe dostawy.


Dane :

Ampak
Strona www: https://www.ampak.pl/
Telefon: 717277086
Miasto: Wrocław
Ulica: ul. Międzyleska 2-4
Region: Dolnośląskie


Tagi ogłoszenia: pojemniki na jedzenie opakowania na żywność kartony do pizzy pojemniki cukiernicze kubki na napoje folie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 13-10-2018
Przeczytano: 16 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.