e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3200 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 10 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 13-09-2018 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
BUSY Z OLSZTYNA DO NIEMIEC - TOMTRAFFICC.PL
Świadczymy usługi związane z transportem, zawsze dbając o bezpieczeństwo i wygoda wszystkich pasażerów. Proponujemy fachowy transport osób, który odbywa się na obszarze krajów położonych w Unii Europejskiej. Posiadamy całą flotę komfortowych busów, posiadających wszystkie niezbędne atesty i dodatkowe udogodnienia, umilające naszym klientom każdą wyprawę do obcego kraju. Nasze busy z Polski do Holandii bardzo szybko docierają do miejsc docelowych, gwarantując przy tym w pełni bezpieczną podróż, którą kierują nasi wyspecjalizowani kierowcy.
Zajmujemy się również świadczeniem innych usług powiązanych z przewozem. Przeprowadzamy m.in. transport różnych towarów do państw Unii Europejskiej, a dodatkowo pomagamy w przenosinach. Nasze busy do Niemiec zawożą konsumentów także na lotniska i zajmują się przy okazji transportowaniem paczek. Cały czas staramy się poszerzać swoją propozycję usług, dopasowując ją do wymogów konsumentów.


Dane :

U.P.T. Tomtrafficc
Strona www: http://www.tomtrafficc.pl/
Telefon: 600285250
Miasto: Dobre Miasto
Ulica: ul. Poniatowskiego 9/1
Region: Warmińsko-mazurskie


Tagi ogłoszenia: busy z Holandii do Olsztyna przewóz osób z Olsztyna do Holandii busy z Olsztyna do Niemiec przewóz osób z Olsztyna do Niemiec
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 13-10-2018
Przeczytano: 15 razy



Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.