e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 7270 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 17 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 04-09-2018 w kategorii MOTORYZACJA / Rolnicze
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
BROCHARD POLSKA- NAJLEPSZY ROZRZUTNIK DO OBORNIKA
Zajmujemy się sprzedażą maszyn oraz urządzeń dla gospodarstw rolnych od 2005r. Dynamiczny rozwój firmy umożliwił nam nawiązanie współpracy z wiodącym producentem sprzętu rolniczego na terenie Europy- firmą BROCHARD, dzięki czemu w swoim asortymencie posiadamy najnowszy sprzęt pozwalający na wydajny wzrost efektywności pracy w zarówno w małych jak i w dużych gospodarstwach. W swojej ofercie posiadamy rozrzutniki do obornika jednoosiowe oraz dwuosiowe, o ładowności od 9 do aż 32ton, dzięki czemu z powodzeniem sprostamy wymaganiom każdego klienta! Atrakcyjne ceny, dodatkowy pakiet usług serwisowych przy współpracy z gronem doświadczonych fachowców i ponad 10 lat doświadczenia w branży sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie! Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.


Dane :

Maciej Szymczykowski
Strona www: www.brochard.pl
Telefon: 663731700
Miasto: Wałcz
Ulica: ul. Bydgoska 75
Region: Śląskie


Tagi ogłoszenia: rozrzutniki do obornika rozrzutnik do obornika ceny rozrzutnik do obornika dwuosiowy rozrzutnik do obornika jednoosiowy
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 257 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.