e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 4919 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 18 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 14-08-2018 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / służba zdrowia, farmacja
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
GABINETY SZANSA - PRYWATNY PSYCHIATRA KRAKÓW
Zespół gabinetów psychiatryczno-psychologicznych "Szansa" w Krakowie świadczy rozległy porad i procedur z dziedziny psychoterapii, psychiatrii i psychologii.
W ramach konsultacji psychiatrycznych pomoc dotyczy nie tylko terapii chorób psychicznych, ale także zaburzeń nastroju i snu, lęków i dolegliwości psychosomatycznych. Konsultacje w wielu przypadkach połączone są z terapią farmakologiczną z zastosowaniem środków psychotropowych, działających na centralny układ nerwowy. Dzięki rozwojowi współczesne psychotropy są dużo bardziej bezpieczne niż starsze środki. Rozsądna terapia zedcydowanie minimalizuje ryzyko uzależnień i niepożądanych efektów ubocznych.
Konsultacje psychologiczne dla dorosłych i dzieci ułatwiają rozwiązywanie dolegliwości pozbawionych źródeł somatycznych. Dla dorosłych pomoc dotyczy m.in. sytuacji chronicznego złego
samopoczucia, niepokojów i lęków, bezsenności, problemów z pamięcią i koncentracją. Z kolei konsultacje dla dzieci służą ustaleniu powodów ich problemów i dysfunkcji. Obejmują one rozmowy z rodzicem nt. funkcjonowania dziecka a także obserwacji dziecka i standardowych technik badawczych takich jak kwestionariusze i techniki projekcyjne.
Spektrum świadczeń obejmuje również psychoterapię indywidualną. Terapia nie składa się tylko z doradztwa jak się zachowywać, ale umożliwia spojrzenie w powody własnego zachowania oraz osobistych motywacji. Terapia ułatwia zrozumienie samego siebie i stopniową pracę nad sobą i nad tym co zmienić.
Terapia rodzin i par nierzadko dotyczy kryzysu w związku i dostarcza nowe spojrzenie na relacje. Pomaga ona także wymianę myśli pomiędzy partnerami i motywuje do pracy nad związkiem. Terapia rodzinna uwzględnia całą rodzinę, którzy tworzą wspólny system. Takie podejście dostarcza holistyczny obraz relacji w rodzinie i lepszą terapię.
Badania neuropsychologiczne służą głównie sprawdzenie stanu osób zmagających się z pogarszającą się pamięć i mających słabszą sprawność intelektualną. Przeprowadzany jest wywiad z Pacjentem, a ponadto neuropsycholog sprawdza wyniki dotychczasowych badań i analiz, aby wybrać najlepsze rozwiązania.

- lekarz psychiatra Kraków
- prywatny psychiatra Kraków
- psychiatra prywatnie w Krakowie


Dane :

Strona www: http://gabinetyszansa.pl
Miasto: Kraków
Region: Małopolskie


Tagi ogłoszenia: lekarz psychiatra Kraków prywatny psychiatra Kraków psychiatra prywatnie w Krakowie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 223 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.