e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 4919 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 27 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 13-08-2018 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / prawo
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
DARIUSZ SIĘKA - SPRAWY KARNE KRAKÓW
Kancelaria Adwokacka Adwokata Dariusza Sięki w Krakowie świadczy kompleksową obsługę prawną dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców, spółek i osób prowadzących działalność gospodarczą. Kancelaria reprezentuje Klientów w sprawach z obszaru prawa karnego, w tym także prawa karnego wykonawczego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego i rozwodowego, prawa spadkowego, a oraz prawa nieruchomości, gospodarczego i prawa pracy i administracyjnego.
Kancelaria posiada doświadczenie w sprawach m.in. o podział majątku, odszkodowania, dział spadku i zachowek, sprawach dotyczących umów deweloperskich i o eksmisje oraz zasiedzenie. Oprócz reprezentacji procesowej kancelaria świadczy także doradztwo i porady prawne, tworzy opinie prawne i pisma procesowe takie jak pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia. Dla zapewnienia wysokiej jakości usług kancelaria współpracuje z doświadczonymi notariuszami, doradcami podatkowymi, rzeczoznawcami oraz tłumaczami przysięgłymi.

- sprawy karne Kraków
- adwokat Kraków
- kancelaria adwokacka Kraków


Dane :

Strona www: http://dariuszsieka.pl
Miasto: Kraków
Region: Małopolskie


Tagi ogłoszenia: sprawy karne Kraków adwokat Kraków kancelaria adwokacka Kraków
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 172 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.