e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 3044 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 8 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 03-08-2018 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Fachowcy, inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
LEANPASSION.PL - REDUKCJA KOSZTÓW.
Leanpassion to niebanalna działalność, która skupiła się na pomaganiu innym firmom. Umie ona dostrzec możliwości w każdym biznesie i podpowiedzieć jego właścicielowi, jak powinno wyglądać jego zarządzanie interesami, żeby było jeszcze bardziej skuteczne. Leanpassion gwarantuje swoim klientom pełne wsparcie technologiczne, zapewniając im innowacyjne i sprawdzone rozwiązania oraz narzędzia. Aktywnie przeprowadza różnorodne transformacje lean, których rezultaty można podziwiać na jej stronie.
Oczywiście Leanpassion to przede wszystkim ogromna wiedza na temat prowadzenia własnego interesu. Każdy, kto chciałby także ją posiąść, musi po prostu zgłosić się do tej niezwykłej działalności i zapisać się na jej warsztaty bądź przygotować je w swojej placówce firmowej. Jeżeli każdy pracownik przedsiębiorstwa pozna sztuczki i triki stosowane przez Leanpassion, wszyscy zdecydowanie sporo na tym zyskają.


Dane :

Leanpassion
Strona www: http://www.leanpassion.pl/
Telefon: 224357940
Miasto: Warszawa
Ulica: ul. 17 Stycznia 48
Region: Mazowieckie


Tagi ogłoszenia: redukcja kosztów metodyka lean 5 patologii biznesowych strategia lean system 5s zasada 5s mapowanie strumienia wartości narzędzia lean certyfikat green belt metodologia lean szkolenia lean
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 03-09-2018
Przeczytano: 20 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.