e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 2930 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 10 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 09-07-2018 w kategorii FACHOWCY, USŁUGI / Nauka
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
MUZYCZNA.PL - NAUKA GRY NA AKORDEONIE KATOWICE.
Prywatna Muzyczna Szkoła Podstawowa “Elementarz” w Katowicach to miejsce stworzone przez wielkich wielbicieli muzyki i grania na najróżniejszych instrumentach. Swoją pasję do muzyki, do grania, do śpiewania chcemy przekazać kolejnym pokoleniom, dlatego zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszej placówki edukacyjnej. Szczególnie zapraszamy Rodziców tych dzieci, które już od najmłodszych lat mają pociąg do muzyki i już wykonują próby samodzielnego grania na najróżniejszych instrumentach. Wasza pociecha na pewno świetnie odnajdzie się w naszej szkole. Nauka gry na saksofonie, nauka gry na wiolonczeli, nauka gry na perkusji, na gitarze i wiele innych - zapewniamy Waszym dzieciom naukę przy boku najlepszych nauczycieli. Nasza szkoła zwraca uwagę na potrzeby każdego ucznia, ponieważ zajęcia odbywają się w mało liczebnych klasach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą placówką edukacyjną. Muzyka to wspaniała rzecz.


Dane :

Elementarz
Strona www: http://muzyczna.pl/
Telefon: 323231235
Miasto: Katowice
Ulica: ul. Studencka 18
Region: Śląskie


Tagi ogłoszenia: prywatna szkoła muzyczna katowice nauka gry na trąbce katowice nauka gry na akordeonie katowice nauka gry na saksofonie katowice nauka gry na perkusji katowice
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 09-08-2018
Przeczytano: 17 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.