e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 4638 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 9 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Display/1-15/13/8734_Office_Business_Premium/8734_Office_Business_Premium-750-100
Ogłoszenie zamieszczone dnia 27-05-2018 w kategorii SPRZEDAM, KUPIĘ / sprzedam inne
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA DIGITAL CENTER
Specjalnością Digital Center jest druk wielkoformatowy materiałów na potrzeby reklamy wizualnej. Firma zajmuje się nie tylko drukowaniem wielkoformatowych materiałów reklamowych Oferje także kompleksową usługę, obejmującą przygotowanie projektu reklamy, jej sporządzenie oraz montaż.

W Digital Center zamówić można wykonanie banerów i siatek reklamowych, reklam świetlnych, kasetonów reklamowych i liter przestrzennych, plakatów i bilbordów, folii samoprzylepnych z napisami reklamowymi, systemów wystawienniczych. Digital Center zajmuje się również oklejaniem pojazdów foliami reklamowymi. Materiały reklamowe stanowią podstawę oferty, ale firma wykonuje także fototapety z dowolnym, wybranym przez klienta motywem graficznym.

Firma dysponuje najnowocześniejszymi maszynami do druku wielkoformatowego, zapewniającymi wyjątkową wydajność druku przy utrzymaniu najwyższej jakości wydruku. Na przykład, przy drukowaniu na ploterze mimaki JV33 osiągana jest rozdzielczość do 1440 dpi. Stosowane przez Digital Center technologie druku to nie jedynie fotograficzna dokładność, ale także głębia barw oraz płynne przejścia tonalne. Istotna jest także wyjątkowa trwałość wydruków jaką zapewniają stosowane w druku materiały.


Dane :

Strona www: http://digitalcenter.pl/
Telefon: 713400180
Miasto: Wrocław
Ulica: ul. Rybnicka 64
Region: Dolnośląskie


Tagi ogłoszenia: druk wielkoformatowy kasetony reklamowe kasetony podświetlane bilbordy siatki reklamowe folie z nadrukiem systemy wystawiennicze
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 17826 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.