e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 2843 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 14 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 24-05-2018 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / praca za granicą
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
ELEKTROMONTER - AUSTRIA
MK & LK Agencja Pośrednictwa Pracy nr certyfikatu 16002 poszukuje dla swojego Klienta w Austrii do pracy wykwalifikowanych osób na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Austria

Obowiązki
• > Praca przy instalacjach budowlanych
• > Montaż i naprawa szaf rozdzielczych
• > Sprawdzanie i rozwiązywanie problemów z instalacjami i elektryką

Wymagania
• > Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
• > Wykształcenie zawodowe kierunkowe / preferowane techniczne - elektryczne
• > Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
• > Umiejętności obsługi elektronarzędzi
• > Prawo jazdy Kat. B

Oferujemy
• > Wynagrodzenie do 2700 Euro Netto
• > Pomoc w Kindergeld
• > Umowę o pracę na czas nieokreślony
• > Zakwarterowanie
• > Urlop płatny
• > 13 i 14 wypłate

Informacja Dodatkowa:
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres office@mklk.pl

Jednocześnie informujemy, że uwzględniane będą tylko kompletne CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Dane :

Miasto: Gdynia
Region: Cała Polska
Data wygaśnięcia ogłoszenia: 24-06-2018
Przeczytano: 32 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.